Newsroom

Dům z Ytong Lambda YQ se stropem Ytong Klasik

Rodinný dům dosahuje normových hodnot pro nízkoenergetickou výstavbu díky použití tepelněizolační tvárnice Ytong Lambda YQ v šířce 450 mm.

®

Dominik Rašek •

Rodinný dům dosahuje normových hodnot pro nízkoenergetickou výstavbu díky použití tepelněizolační tvárnice Ytong Lambda YQ v šířce 450 mm. Má dosud nejlepší kvality z celého sortimentu Ytong – vyniká zvýšenou pevností a zlepšenými tepelněizolačními vlastnostmi.

Ze stejného stavebního systému jsou použity také vnitřní nosné stěny, příčky, U a UPA profily a překlady. U překladů bylo kvůli eliminaci tepelných mostů a zdokonalení tepelněizolačních vlastnsotí použito zateplení minerálními deskami Multipor. Ty mají obdobné složení jako Ytong a zajistí kvalitní a precizní provedení potenciálně kritických míst.

Systémové řešení od jednoho dodavatele a ze stejného materiálu zde bylo zvoleno i u stropu Ytong Klasik. Tento masivní prvek vyniká vysokou únosností i při větších rozpětích a velkou variabilitou při umístění příček. Montáž je snadná a bezpečná, lze realizovat svépomocí. Kladečské plány včetně statiky jsou součástí dodávky.


Sdílejte tento článek

.