Newsroom

Těšíme se na setkání na veletrhu Stavotech v Olomouci

Začátkem listopadu budou mít obyvatelé Moravy další příležitost seznámit se s možnostmi našich materiálů Ytong, Silka a Multipor.

®
®
XEL_POS_4C_R_300 ®

Ondřej Zlatníček •

Zkušenosti našich zákazníků nám ukazují, že osobní setkání investora s kompetentními zástupci výrobce stavebních materiálů je při hledání optimálního řešení nové stavby či rekonstrukce vždy nejcennější. Také proto se Xella pravidelně účastní řady veletrhů, na nichž prezentuje jak své stavební produkty, tak i široké spektrum služeb. A začátkem listopadu budou mít obyvatelé Moravy další příležitost seznámit se s možnostmi našich materiálů Ytong, Silka a Multipor.

Největší podzimní stavební veletrh na Moravě: to je veletrh Stavotech – Moderní dům, který se uskuteční od 3. do 5. listopadu 2022 na Výstavišti Flora v Olomouci. Xella tady představí současný sortiment značek Ytong, Silka a Multipor, připraveni budou i naši obchodní a techničtí zástupci.

Možná si i vy kladete otázku, jak si dnes zajistit pěkné a moderní bydlení. Ať už stavíte nebo plánujete novostavbu nebo rekonstrukci, tvárnice, příčkovky nebo schodiště či stropy Ytong jsou ideálním stavebním materiálem. Akustiku a únosnost stěn vylepší vápenopískové tvárnice a příčky Silka, tepelněizolační vlastnosti domu pak minerální izolační desky Multipor.

Přijďte se ostatně podívat na olomoucký Stavotech – těšíme se na setkání s vámi!


Sdílejte tento článek

.