Newsroom

Xella představí na veletrhu FOR ARCH 2021 kompletní sortiment včetně velkoformátových tvárnic

Veletrh FOR ARCH je do delší době první významnou příležitostí nahradit on-line aktivity z posledních měsíců možností osobního setkání.

®
®
XEL_POS_4C_R_300 ®

Dominik Rašek •

Společnost Xella se na 32. ročníku veletrhu FOR ARCH bude prezentovat na expozici A13 v hale 2 a odborné i laické veřejnosti představí kompletní sortiment pórobetonového stavebního systému Ytong, vápenopískových tvárnic Silka a tepelněizolačních desek Multipor.

Chybět nebudou ani velkoformátové tvárnice pro vnější obvodové stěny Ytong Jumbo a velkoformátové vápenopískové tvárnice Silka Tempo, které výrazně urychlují zdění a současně snižují nároky na personál. Součástí veletržní expozice budou ukázky stropu, schodiště nebo stěny s tvárnicemi a příčkovkami Ytong. Na velkém LED panelu bude v průběhu veletrhu promítána rozsáhlá knihovna videí, prezentujících produktovou nabídku a doporučené pracovní postupy. V případě, že to epidemiologická situace dovolí, budou mít návštěvníci expozice příležitost vyzkoušet si v praxi práci se zdivem Ytong a Silka.

Veletrh FOR ARCH je do delší době první významnou příležitostí nahradit on-line aktivity z posledních měsíců možností osobního setkání. Všichni zástupci společnosti Xella včetně obchodně-technických poradců se proto na veletrh těší a zvou všechny partnery a zájemce o moderní výstavbu k návštěvě expozice.

V průběhu veletrhu FOR ARCH 2021 probíhá také podzimní obchodní akce Xella, v jejímž rámci je při odběru minimálně 50 m3 zdiva Ytong možné nakoupit paletu příčkovek Ytong za 1 Kč nebo čtyři pytle vnitřní tepelněizolační omítky Ytong, taktéž za 1 Kč.


Sdílejte tento článek

.