Newsroom

Stavební veletrh online přináší změnu a čerstvý vítr do veletržního světa. V květnu proběhne už podruhé

O víkendu 14.-16. května 2021 proběhne již druhé kolo úspěšného Stavebního veletrhu online, který potvrdil svůj potenciál skvělými výsledky lednového konání. Díky masivní pozitivní zpětné vazbě od návštěvníků i vystavovatelů se chystá druhé kolo v jarním termínu. Jaké přinese květnový online veletrh se 68 vystavovateli novinky?

Dominik Rašek •

Stavební veletrh online poběží na již prověřené veletržní platformě Veleton.cz, která je zaměřena na přehlednost, srozumitelnost, jednoduché ovládání a kvalitní technickou hardwarovou i softwarovou připravenost. Jedná se o speciálně vyvinutý online nástroj, který umožňuje snadný pohyb návštěvníků po virtuálních stáncích s možností živé komunikace mezi odborníky z oboru stavebnictví a zájemci o stavbu, bydlení a rekonstrukci. To vše samozřejmě z pohodlí a bezpečí domova.

Na co se můžete těšit?

  • nezávislé poradenství zdarma
  • vouchery na veletržní slevy
  • propagační materiály ke stažení

Otevírací doba veletrhu

Veletrh bude tentokrát otevřený celý víkend, a to v těchto časech:

  • pátek 14. května 15-18 h
  • sobota 15. května 9-18 h
  • neděle 16. května 9-15 h

Vstupenka ZDARMA

Vstupenky na Stavební veletrh online jsou zdarma. Návštěvník se zaregistruje jednoduchým formulářem a na mobilní telefon mu následně přijde unikátní vstupní PIN kód pro přihlášení. Registrace probíhají na https://www.veleton.cz/stanek/xella. K účasti na veletrhu stačí pouze počítač, mobilní telefon nebo tablet se stabilním internetovým připojením.

Eko veletrh

Připojte se na Stavební veletrh online a ušetřete čas, peníze i životní prostředí. Svým konáním v online prostředí Veleton ušetří tuny CO2 (bez tisku marketingových materiálů, odpadu z jednorázové výstavby nebo konzumace občerstvení, bez transportu, s úsporami energií na vytápění či osvětlení).


Sdílejte tento článek

.

Články

Mohlo by vás zajímat